Jubileusze

Gdy sto lat nie wystarcza...

Jubileusz jest dobrze znanym wydarzeniem - świętowanie urodzin, rocznic ślubu, matury, ważnego otwarcia czy innych okazji dotyczy przecież każdego z nas. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy gromkie sto lat i tort nie wystarczają. Wtedy potrzebne jest wsparcie profesjonalistów, którzy przygotują imprezę na długo pozostającą w pamięci jubilata i gości, event, jakiego do tej pory jeszcze nie było.

Dla jubilata wszystko!

Celebrowanie jubileuszy odnosi się do osób, firm, instytucji, ale też miast czy odkryć. Jeśli trzeba, możemy sprawić, by jubileusz uświetnił swoim urodzinowym hitem Ryszard Rynkowski, a nawet Stevie Wonder. Naturalnej wielkości tort w kształcie samochodu? Basenowe party dla 5-latki? Dostojne urodziny 75-latka? A może ogólnopolskie urodziny miasta? W każdym przypadku SARiM - Event otwiera przed organizatorami zupełnie nowe możliwości. Biorąc po uwagę naszą wiedzę z niemal 4 000 eventów, możemy zaproponować praktycznie nieograniczony wachlarz rozwiązań. Jesteśmy w stanie otoczyć jubileusz kompleksową opieką: od opracowania scenariusza, przez zaproszenie gości, przygotowanie i poprowadzenie imprezy, aż po wysłanie podziękowań za obecność.

Przewaga dzięki doświadczeniom

Jubileusze stanowią jedną z najczęściej wybieranych kategorii eventów. Mamy w związku z tym ogromne doświadczenie na tym polu. Organizowaliśmy między innymi jubileusze dla Amplico AIG Life, Volkswagen Bank, PWPW S.A., PKN ORLEN, Timkena, EDFu, Mostostalu i DB Schenker. Zadowolenie tak wymagających Klientów pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość tego rodzaju przedsięwzięć i daje przekonanie, że sprostamy każdemu kolejnemu zadaniu.