Konferencje

Otoczenie ma znaczenie

Wymiana myśli z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Konferencje gromadzą praktycznie wszystkie kategorie zawodowe, od agentów celnych po żonglerów. Nie jest tajemnicą, że ważne jest nie tylko, co się mówi, ale też w jakim otoczeniu. W SARiM - Event doskonale rozumiemy tę prawdę. Organizacja konferencji w hotelu, specjalnie przygotowanym do tego centrum, pałacu, hali sportowej lub zaaranżowanej wg potrzeb fabryce to standard. W naszej ofercie mamy również bardziej ekscytujące miejsca, jak choćby jacht na środku morza, podziemia kopalni czy pokład samolotu lecącego 10 km nad ziemią. W każdych warunkach gwarantujemy doskonale zorganizowaną recepcję oraz nowoczesne i kompletne wyposażenie konferencyjne, w tym multimedia, streaming, cyfrową realizację obrazu, nagłośnienie dopasowujące się do pomieszczenia (kąt emisji 180 stopni) czy profesjonalne oświetlenie. Jako nieliczni proponujemy także prowadzenie stron internetowych i profilów społecznościowych konferencji oraz pozycjonowanie internetowe tych wydarzeń. Oczywiście jesteśmy otwarci na naszych Klientów i z przyjemnością rozszerzamy tę listę o dodatkowe opcje.


W przerwie

Zarówno w trakcie, jak i po trudach konferencji, jej uczestnikom należą się chwile wytchnienia. Ma to szczególne znaczenie, jeśli w grę wchodzi spotkanie kilkudniowe. Organizując konferencje zapewniamy pełne wsparcie cateringowe z przerwami kawowymi, lunchami czy kolacjami. Powszechnie wiadomo, że szczególną zainteresowaniem cieszą się konferencyjne wieczory. Katalog SARiM - Event zawiera setki propozycji uświetniających czas przeznaczony na rozrywkę.


Po konferencji

Obsługa konferencji ze strony SARiM - Event nie musi kończyć się wraz z odjazdem ostatniego gościa. Oprócz tradycyjnych rozwiązań oferujemy autorski pakiet pokonferencyjny. Składają się na niego między innymi mailing do uczestników spotkania, przygotowanie filmu promocyjnego, albumu fotograficznego i wydanie książki. Dzięki temu organizacja konferencji w Ślaskiej Agencji Reklamy i Marketingu naprawdę jest od A do Z.