Imprezy masowe

Masa doświadczenia


Pierwszą imprezę masową zorganizowaliśmy w 1999 roku. Od tego czasu przygotowaliśmy ponad 600 takich przedsięwzięć. Festyny, zloty, pikniki, koncerty, widowiska sportowe - realizowaliśmy i wspieraliśmy niemal wszystkie rodzaje masowych eventów zarówno plenerowych, jak i zamkniętych. Mamy zatem pełną świadomość, jak wymagająca jest organizacja imprez dla uniwersalnego odbiorcy. Potrafimy zadbać o wszystko, co jest niezbędne, by uzyskać stosowne zezwolenia i skoordynować pracę właściwych służb. Jesteśmy gotowi na kompleksowe wspieranie naszych Klientów.

Dwa oblicza imprez masowych

Imprezy masowe to przede wszystkim wielka skala przedsięwzięcia.Tysiące a nawet dziesiątki tysięcy osób wymagają specyficznego podejścia do wartości merytorycznej takiego eventu. W naszej pracy odróżniamy dwa rodzaje imprez masowych - pasywne i aktywne. Pierwsze charakteryzują się jedną atrakcją dedykowaną wszystkim uczestnikom wydarzenia, dzieje się tak choćby w przypadku koncertu. Druga kategoria wymaga stworzenia wielu różnorodnych przestrzeni do indywidualnego zagospodarowania. Tak powstają imprezy masowe, gdzie niemal każdy może znaleźć coś dla siebie. Najczęściej wykorzystujemy taki scenariusz, gdy powierzana jest nam organizacja imprez plenerowych.

Bezpieczeństwo

Organizacja imprez masowych wymaga szczególnej troski o bezpieczeństwo. Nie da się tego nauczyć z książek, a udawanie ekspertów może rodzić niezwykle przykre konsekwencje. Potrzebne jest tu szerokie doświadczenie i zaufanie, na które pracujemy od wielu lat. Na stałe współpracujemy z ekspertami od sytuacji niebezpiecznych, blisko współdziałamy z policją, strażą pożarną, jednostkami ratownictwa medycznego i firmami ochroniarskimi. Jesteśmy gotowi ponieść pełną odpowiedzialność za każdą imprezy plenerową, od lat posiadamy stosowne i odpowiednio wysokie polisy ubezpieczeniowe.