Koncerty

Zadanie dla profesjonalistów


Kiedyś organizacja koncertów była prosta - wystarczył muzyk, instrument, pomieszczenie, krzesła i widzowie. W czasach największych geniuszy muzyki - jak Mozart, Chopin czy Paganini - nikt nie przejmował się nagłośnieniem, oświetleniem, sceną bądź realizacją dźwięku. Dzisiaj koncerty to wielkie wydarzenia angażujące wiele czasu, tony sprzętu, a przede wszystkim specjalistyczne kompetencje dziesiątek, a nawet setek osób.

Trzy zasady

Przy organizacji koncertów kierujemy się trzema wytycznymi. Po pierwsze, na etapie koncepcyjnym służymy Klientom fachową pomocą i wsparciem. Na życzenie możemy przejąć wszystkie uzgodnienia dotyczące prób, backline’u oraz akomodacji artystów.

Po drugie, w fazie realizacji ograniczamy do minimum improwizowanie. Nawet najmniejszy koncert wymaga zespołowego wysiłku i odstępstwa od planu nie wpływają dobrze na całość. Jesteśmy oczywiście elastyczni, ale - jak mawiają jazzmani - dobre solo musi być solidnie przygotowane, musi być na temat i być zrozumiałe dla wszystkich twórców dzieła.

Po trzecie, wiemy, że koncerty nie służą dzisiaj jedynie rozrywce, ale często bywają też narzędziami marketingowymi. Budują wizerunek, wspierają sprzedaż, są wprzęgnięte w rozbudowane machiny promocyjne. Organizacja koncertów oznacza dla nas zaangażowanie całej swojej wiedzy i doświadczenia marketingowego, które w tej branży zdobywamy od niemal 20 lat.

Pełne wsparcie

Od konceptu, przez dobór odpowiednich osób, transport i montaż, aż po nagranie audio-wideo i ostatnią sekundę braw - w tym wszystkim możesz liczyć na nas przy organizacji zarówno kameralnego recitalu, jak i wielkiego show. Komfort pracy ze SARiM - Event jest tym większy, że dysponujemy kompletnym zapleczem scenicznym. Naszym Klientom oferujemy wszystko, co najlepsze, nawet najbardziej wyszukane życzenia gwiazd nie są w stanie nas zaskoczyć.

Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Z nami na pewno.