Imprezy tematyczne

Inny świat

Imprezy tematyczne to w istocie spełnianie cząstki marzeń i to nie tylko tych dziecięcych. Dzięki takim eventom ich uczestnicy przenoszą się do niesamowitych światów. Przez chwilę są kimś innym, zyskują nowe możliwości i realizują niecodzienne zadania. Któż nie marzył o takiej przemianie chociaż raz w życiu?

Na każdy temat

Czego tylko dusza zapragnie - tak jednym zdaniem można określić wieczory tematyczne organizowane przez SARiM - Event. W naszej ofercie znajduje się ok. 30 ustalonych scenariuszy na imprezy tematyczne. Podróż w czasie do epoki PRL-u, średniowiecza lub ery prehistorycznej? A może wyprawa na pirackie Karaiby, wizyta w Transylwanii u hrabiego Drakuli lub odlot w kosmiczną otchłań? Możemy poznać Cię także z członkami The Beatles, Jamesem Bondem, Marlin Monroe bądź Bruce’em Lee. Mimo gotowych, sprawdzonych w boju planów, nasi specjaliści są zawsze gotowi dokonać modyfikacji. Co więcej, z przyjemnością opracujemy także nowe programy, bazując na konkretnych doświadczeniach Klientów ze szczególnym uwzględnieniem celu imprezy. W większości przypadków ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.

Organizacja bez ograniczeń

Przygotowując imprezy tematyczne, czerpiemy z niemal 20-letniego doświadczenia, jakie zyskaliśmy przy organizacji najróżniejszych eventów. Zapewniamy transport, dekoracje, gadżety, aktorów, catering, nagrody w konkursach, ale też nagłośnienie, oświetlenie i multimedia. Posiadamy jedną z najbogatszych baz technicznych w Polsce, co pozwala nam przeprowadzać wieczory tematyczne niemal w dowolnym miejscu. Nie jesteśmy zatem ograniczeni do pomieszczeń zamkniętych, równie dobrze możemy przygotować imprezę tematyczną w plenerze.