Gale

Gala na miarę

Z czym kojarzy Ci się gala? Ze smokingami, długimi sukniami i wykwintnym jedzeniem? Dla nas istotę gali najlepiej oddaje słowo „niepowtarzalność”. Gale należą bowiem do grona eventów, które bardzo skutecznie wymykają się sztampie. Nie sposób zaprojektować schematu dla gali i przygotować dwóch takich samych uroczystości. Powód jest prosty - dedykowane są one do celebracji wydarzeń, które są ze swej natury unikalne. Każda gala odnosi się do czegoś innego i nawet jeśli ma charakter cykliczny, poświęcona jest konkretnemu wydarzeniu tu i teraz.


Stylowo


Gale mają swój rytm, uroczystą aurę, każda musi być wyjątkowa, niepowtarzalna. Organizacja gali wymaga specyficznego podejścia, aby osiągnąć godny pod względem stylu i elegancji efekt. Począwszy od miejsca, dekoracji, zaproszeń, prezentacji, przez oprawę muzyczną, wyrafinowane menu, osobę prowadzącą, aż do części artystycznej (nierzadko z udziałem międzynarodowych gwiazd) - podczas gali wszystko powinno współgrać, tworząc spójną kompozycję.

Wymagający goście

Wyjątkowość gali polega również na osobach, które swoją obecnością uświetniają wydarzenie. Nierzadko wśród zaproszonych są gwiazdy muzyki, aktorzy, biznesmeni czy politycy. Takie grono wymaga szczególnej troski nie tylko o detale estetyczne, ale także kwestie związane z bezpieczeństwem. SARiM - Event od lat przy obsłudze gal, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich gości.